Polish German
+48 94 318 92 92

rozrywkaSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Wypoczynkowego Horyzont położonego w gościnnej miejscowości Mielno-Unieście w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Długa, licząca 25 km, linia brzegowa z szerokimi, piaszczystymi plażami, sąsiedztwo pięknego jeziora Jamno i znajdującego się nieopodal miejscowości Łazy jeziora Bukowo, zróżnicowana i bogata roślinność, sprawiają, że pobyt w Mielnie jest ogromną przyjemnością.

Czystość wody w jeziorach umożliwia uprawianie sportów wodnych - żeglarstwa, kajakarstwa, i windsurfingu - oraz wędkowania.

W sezonie letnim nad zapewnieniem bezpiecznego wypoczynku na naszych plażach czuwa 60-ciu wysoko wykwalifikowanych ratowników. Miejscowość może poszczycić się najlepiej strzeżonymi kąpieliskami w kraju na co składają się umiejętności ratowników oraz nowoczesny sprzęt. Pod względem bezpieczeństwa wszystkie nasze kąpieliska zajmują wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach.

Ośrodek Horyzont to miejsce , w którym można odnaleźć spokój, odzyskać siły oraz zadbać o kondycje zarówno ciała jak i ducha. Położenie ośrodka przy samej plaży, tuż za wydmą plażową zadrzewioną sosnami , szum fal morskich i uzdrawiający mikroklimat przynoszą i zapewniają wszystkim odprężenie. Piękna szeroka i piaszczysta plaża wprost idealnie nadaje się do korzystania z kąpieli słonecznych , wodnych , powietrznych , co łącznie określa się mianem thalasoterapii, czyli kojenia morzem.

Duży pięknie zadrzewiony i w całości ogrodzony teren ośrodka (15 000 m2), pełen alejek i ławeczek jest idealnym miejscem dla wypoczywających w nim turystów. Duży zielony i zagospodarowany teren pozwala turystom spędzać wolny czas na grach , zabawach i wypoczynku na świeżym powietrzu. Specjalnie dla najmłodszych, przygotowaliśmy place zabaw. Ponadto na terenie ośrodka zagrać można w tenisa stołowego lub w siatkówkę, jeździć na rowerach lub rolkach.

Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają wokół ośrodka wypożyczalnie sprzętu wodnego, skuterów, rowerów - nieopodal zaczynają się liczne ścieżki rowerowe.

W pobliżu ośrodka znajdują się gabinety odnowy biologicznej - spa & wellnes oraz baseny , gdzie można zrelaksować się po aktywnym wypoczynku.

Wieczory spędzić można na terenie ośrodka przy grillu lub ognisku. Rozrywki zapewniają również pobliskie kafejki, puby, smażalnie oraz inne lokale rozrywkowych.

Na miłośników zakupów czekają liczne punkty handlowe . Dzieciom w sezonie letnim rozrywkę dostarczają liczne wesołe miasteczka oraz inne miejsca zabaw.

Atrakcją jest przystań rybacka (z jedynym w miejscowości molo spacerowym), z wieloma smażalniami i wędzarniami gdzie można kupić lub zjeść świeże, smaczne ryby.

Wypoczynek urozmaicają organizowane licznie imprezy kulturalne.

Na wędkarzy czekają jeziora (oraz kanał łączący jezioro z morzem), a także czyste rzeki się w niedalekiej odległości. Isnieje również możliwość wędkowania z pokładu kutra rybackiego.

Długie spacery brzegiem morza i niezapomniane zachody słońca, wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy, możliwość wędkowania na portowym molo to wszystko czeka na naszych Gości. Serdecznie zapraszamy!