Polish German
+48 94 318 92 92

rozrywkaSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Wypoczynkowego Horyzont położonego w gościnnej miejscowości Mielno-Unieście w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Długa, licząca 25 km, linia brzegowa z szerokimi, piaszczystymi plażami, sąsiedztwo pięknego jeziora Jamno i znajdującego się nieopodal miejscowości Łazy jeziora Bukowo, zróżnicowana i bogata roślinność, sprawiają, że pobyt w Mielnie jest ogromną przyjemnością.

Czystość wody w jeziorach umożliwia uprawianie sportów wodnych - żeglarstwa, kajakarstwa, i windsurfingu - oraz wędkowania.

W sezonie letnim nad zapewnieniem bezpiecznego wypoczynku na naszych plażach czuwa 60-ciu wysoko wykwalifikowanych ratowników. Miejscowość może poszczycić się najlepiej strzeżonymi kąpieliskami w kraju na co składają się umiejętności ratowników oraz nowoczesny sprzęt. Pod względem bezpieczeństwa wszystkie nasze kąpieliska zajmują wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach.

Ośrodek Horyzont to miejsce , w którym można odnaleźć spokój, odzyskać siły oraz zadbać o kondycje zarówno ciała jak i ducha. Położenie ośrodka przy samej plaży, tuż za wydmą plażową zadrzewioną sosnami , szum fal morskich i uzdrawiający mikroklimat przynoszą i zapewniają wszystkim odprężenie. Piękna szeroka i piaszczysta plaża wprost idealnie nadaje się do korzystania z kąpieli słonecznych , wodnych , powietrznych , co łącznie określa się mianem thalasoterapii, czyli kojenia morzem.

Duży pięknie zadrzewiony i w całości ogrodzony teren ośrodka (15 000 m2), pełen alejek i ławeczek jest idealnym miejscem dla wypoczywających w nim turystów. Duży zielony i zagospodarowany teren pozwala turystom spędzać wolny czas na grach , zabawach i wypoczynku na świeżym powietrzu. Specjalnie dla najmłodszych, przygotowaliśmy place zabaw. Ponadto na terenie ośrodka zagrać można w tenisa stołowego lub w siatkówkę, jeździć na rowerach lub rolkach.

Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają wokół ośrodka wypożyczalnie sprzętu wodnego, skuterów, rowerów - nieopodal zaczynają się liczne ścieżki rowerowe.

W pobliżu ośrodka znajdują się gabinety odnowy biologicznej - spa & wellnes oraz baseny , gdzie można zrelaksować się po aktywnym wypoczynku.

Wieczory spędzić można na terenie ośrodka przy grillu lub ognisku. Na terenie ośrodka czynna jest kawiarnia – bufet . Rozrywki zapewniają również pobliskie kafejki, puby, smażalnie oraz inne lokale rozrywkowych.

Na miłośników zakupów czekają liczne punkty handlowe . Dzieciom w sezonie letnim rozrywkę dostarczają liczne wesołe miasteczka oraz inne miejsca zabaw.

Atrakcją jest przystań rybacka (z jedynym w miejscowości molo spacerowym), z wieloma smażalniami i wędzarniami gdzie można kupić lub zjeść świeże, smaczne ryby.

Wypoczynek urozmaicają organizowane licznie imprezy kulturalne.

Na wędkarzy czekają jeziora (oraz kanał łączący jezioro z morzem), a także czyste rzeki się w niedalekiej odległości. Isnieje również możliwość wędkowania z pokładu kutra rybackiego.

Długie spacery brzegiem morza i niezapomniane zachody słońca, wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy, możliwość wędkowania na portowym molo to wszystko czeka na naszych Gości. Serdecznie zapraszamy!