Polish German
+48 94 318 92 92

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że nasz ośrodek po 28 latach nieprzerwanej działalności zakończył funkcjonowanie. Przez te wszystkie lata byliśmy dla Państwa jakąś małą cząstką  życia, dotyczącą nadmorskiego letniego wypoczynku. Staraliśmy się całym sercem i zaangażowaniem sprawić , aby nasze usługi spełniały oczekiwania jakich od nas oczekiwaliście. Z wieloma z Was staliśmy się dobrymi znajomymi, a z niektórymi połączyły nas więzi przyjaźni. Dane nam było obserwować jak w naszym ośrodku wypoczywały trzy pokolenia, od rodziców którzy spodziewali się dziecka, późniejszy ich wypoczynek z dziećmi a na koniec pobyt dorosłych już "dzieci" ze swoimi partnerami. Zawsze byliście dla nas najważniejsi i mimo ciężkiej pracy czerpaliśmy od Was dobrą energię, z którą to przyjeżdżaliście do ośrodka. Zapewne wszyscy będziemy pamiętać imprezy organizowane dla was, które odbywały się na terenie ośrodka na przestrzeni tych 28 lat. Były to pokazy cyrkowe, objazdowe teatrzyki dla dzieci, wieczorne ogniska i grille połączone z muzyką. Organizowaliśmy też wesela, imprezy firmowe oraz różnego typu imprezy prywatne np. zjazdy klasowe. Naszym wszystkim kontrahentom dziękujemy za dobrą współpracę, od biur turystycznych począwszy kończąc na dostawcach towarów i usług. Pragniemy szczególnie podziękować ludziom którzy pracowali w ośrodku, za ich lojalność oraz zaangażowanie. Na naszej stronie internetowej pozostawimy jeszcze galerię zdjęć abyście Państwo mogli odświeżyć wspomnienia.  

    Z żalem się z Państwem żegnamy i mamy nadzieje, że będziecie nas miło wspominać.

Aleksandra i Marek Paproccy 

PS:

Chcąc zaspokoić Państwa ciekawość informujemy, że na terenie ośrodka powstaną apartamentowce na sprzedaż zrealizowane przez nowego właściciela.

Uprzedzamy także, aby nasi kliencie nie zostali wprowadzeni w błąd informacjami, że ośrodek Horyzont nadal funkcjonuje a jedynie zmienił właściciela, bo niestety już takie rzeczy się w historii ośrodka miały miejsce i oszuści próbowali od potencjalnych klientów wyłudzić zaliczki na wypoczynek.