Polish German
+48 94 318 92 92

Szanowni Państwo, w tych trudnych czasach z uwagi na pandemie koronawirusa, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wypoczynek w naszym ośrodku był bezpieczny. Wprowadziliśmy rygorystyczne procedury sprzątania oraz dezynfekcji pomieszczeń hotelowych. Wypoczywać będziecie w indywidualnych domkach bez żadnych części wspólnych z sąsiadami. Możecie Państwo grillować przed własnym domkiem.Teren jest ogrodzony a wstęp tylko dla osób w nim wypoczywających. Place zabaw, boiska, ławeczki tylko dla mieszkańców ośrodka. Jesteście w bezpośrednim sąsiedztwie plaży-przysłowiowe "dwa kroki", a jak na niej będzie tłok, to możecie opalać się na terenie ośrodka słysząc szum fal. Zapewniamy, że nawet w szczycie sezonu, gdy ośrodek będzie pełen turystów, na każdego zamieszkałego  przypada 100 metrów kwadratowych terenu ośrodka - to niezaprzeczalny w dzisiejszych czasach luksus. To tylko u nas zachowacie Państwo odpowiedni dystans od ludzi, rzeczywistości i zregenerujecie swoje siły oraz odpoczniecie.     

Ośrodek Wypoczynkowy "Horyzont" położony jest na mierzei jeziora Jamno i morza. Jest to miejsce, gdzie można odnaleźć spokój, odzyskać siły oraz zadbać o kondycje ducha i ciała. Położenie ośrodka przy samej plaży, szum fal morskich i uzdrawiający mikroklimat przynoszą natychmiastowe odprężenie. Piękna szeroka i piaszczysta plaża wprost idealnie nadaje się do korzystania z kąpieli słonecznych, wodnych, powietrznych, co łącznie określa się mianem thalasoterapii, czyli kojenia morzem. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają wykwalifikowani ratownicy. Duży pięknie zadrzewiony i w całości ogrodzony teren (15 000 m2) ośrodka, pełen alejek i ławeczek jest idealnym miejscem dla wypoczywających w nim rodzin z dziećmi. Różnorodność placów zabaw oraz duży teren pozwala dzieciom spędzać cały dzień na zabawach i wypoczynku na świeżym powietrzu, można też jeździć na rowerkach lub rolkach po terenie ośrodka. Dla miłośników aktywnego wypoczynku czekają wokół ośrodka wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, skuterów. W niedalekiej odległości od ośrodka znajdują się gabinety odnowy biologicznej - spa & wellnes, gdzie można zrelaksować się w trakcie zabiegów. Wieczór można spędzić na terenie ośrodka przy grillu lub w pobliskich kafejkach i smażalniach. Na miłośników zakupów czekają liczne sklepy oferujące różnorodne artykuły. Atrakcją jest przystań rybacka gdzie można kupić lub zjeść ryby oraz jedyne w tej miejscowości molo spacerowe. Wypoczynek urozmaicają organizowane liczne imprezy kulturalne. Dla wędkarzy czeka jezioro oraz kanał łączący je z morzem oraz wiele czystych rzek i jezior w niedalekiej odległości.

Serdecznie zapraszamy!

 

W trosce o rzetelne i kompletne informacje o naszym ośrodku informujemy:

 • Ośrodek położony jest w centrum miejscowości Mielno - Unieście
 • Bezpośrednio przylega do wydm plażowych
 • Obszar 15.000 m2 całkowicie ogrodzony, umiarkowanie zalesiony cały utrawiony, posiadający alejki spacerowe i liczne ławeczki do odpoczynku.
 • Zakwaterowanie w szeregowych murowanych parterowych jednopokojowych domkach z pełnym węzłem sanitarnym
 • Ośrodek nie posiada barier architektonicznych
 • Stołówka na miejscu - z uwagi na wirus COVID-19 stołówka w sezonie  2020 nieczynna
 • place zabaw dla małych dzieci
 • Stacjonarny duży grill
 • Ośrodek posiada sieć WiFi
 • Parking dla samochodów niestrzeżony i płatny
 • Aneks kuchenny kompletnie wyposażony dla Klientów ośrodka
 • Stół do tenisa stołowego
 • Boisko do siatkówki

* usługi dodatkowo płatne.

Konto: PKO BP S.A.  I Oddział Koszalin 79 1020 2791 0000 7402 0011 1401

dla wpłat dokonywanych z zagranicy SWIFT-code/BIC-code : BPKOPLPW